Agenda

Optredens in de Zuidervermaning

(OOM) = concert in de serie Oude Muziek

2018

Donderdag 12 april, Camerata Trajectina (OOM)

Zondagmiddag 1 april, Chris Hinze, Tibet on the Roof of the World

Zaterdag 31 maart, Chris Hinze, Saliah Under African Slies

Donderdag 8 februari, L’Acheron (OOM)

Donderdag 18 januari, Ensemble Zefiro (OOM)

2017

Donderdag 19 oktober, Ensemble Tetraktys (OOM)

Donderdag 7 december, Sollazzo Ensemble (OOM)

Donderdag 9 november, Erik Bosgraaf & Francesco Corti (OOM)

Zondag 2 april, Westzaans Dameskoor

Donderdag 30 maart, Reinout van Mechelen  (OOM)

Donderdag 16 februari, Trio Mediaeval (OOM)

Donderdag 12 januari. Jean Rondeau (OOM)

2016

Vrijdag 16 december, Arjen Siebel, de  Alphense meesterverteller

Donderdag 15 december, Cappela Pratensis (OOM)

Donderdag 17 november, Thomas Dunford (OOM)

Donderdag 27 oktober, Resonances Consort (OOM)

Zondag 23 oktober , Whale City Sound koor

Zaterdag 2 juli, Klankschalenconcert Ruth Pos en Karin de Bie

Donderdag 21 april, Ordo Virtutum (OOM)

Vrijdag 4 maart, Mini Matthäusensemble

Zaterdag 20 februari, Baloney

Donderdag 18 februari, Seldom Sene (OOM)

Zondag 14 februari, Westzaans Dameskoor en Nieuw Zaans Klarinet Kollektief

Donderdag 28 januari, Ensemble Nevermind (OOM)

Vrijdag 8 januari, La Luna

2015

Zondag 20 december, Kox Koraal

Woensdag 16 december, Chris Hinze

Donderdag 10 december, Ensemble Aurora (OOM)

Donderdag 26 november, Musica Temprana (OOM)

Zaterdag 7 november, Soli Koog-Zaandijk

Donderdag 5 november, Bob van Asperen (OOM)

Zondag 7 juni, Kox Koraal Requiem van Mozart

Donderdag 30 april, Mieneke van der Velden en Fred Jacobs (OOM)

Zondag 12 april, Westzaans dameskoor

Zaterdag 14 maart, Soli Koog-Zaandijk

Donderdag 5 maart, Ensemble Gilles Binchois (OOM)

Donderdag 29 januari, Menno van Delft (OOM)

Vrijdag 23 januari, Lezing Hans Luiten

Vrijdag 16 januari, La Luna

2014

Zaterdag 20 december, Baloney

Donderdag 4 december, Miroir de Musique (OOM)

Zondag 23 november, Amuse Vocale

Zaterdag 22 november, Tini Mathot en Bettina Pahn

Donderdag 6 november, La Sfera Armoniosa (OOM)

Zaterdag 25 oktober, Fado concert

Donderdag 16 oktober, Furor Musicus (OOM)

Zaterdag 11 oktober, Edith Habraken

Zaterdag 20 september, Jazzconcert Geselle

Zondag 15 juni, Harpconcert Slinger

Zaterdag 14 juni, Camadou

Donderdag 15 mei, Menno van Delft (OOM)

Woensdag 24 april, Dick Raat, gitaar

Dinsdag 22 april, Literaire avond met Frank Westerman

Donderdag 3 april, Raquel Anduez (OOM)

Zaterdag 22 maart, Soli Deo Gloria

Zaterdag, 8 maart, Maria de Fatima met Fado

Donderdag 27 februari, Lucidarium (OOM)

Donderdag 6 februari, Oude Muziek

Zondag 19 januari, La Luna

2013

Zondag 22 december, Kox Koraal

Donderdag 14 november, Capella Artemisia (OOM)

Donderdag 24 oktober, Marco Beasly (OOM)

Zondag 14 april, Orgelconcert Gijs Boelen

Donderdag 4 april, Pierre Hantai (OOM)

Donderdag 7 maart, Ceceil Bernardini (OOM)

Vrijdag 22 februari, Bregje Kat

Donderdag 31 januari, Hathor Concert en Marnix de Cat (OOM)

2012

Donderdag 20 december, Egidius Kwartet (OOM)

Zondag 16 december, Kox Koraal

Donderdag 6 december, La Verginella met Claire Lefiliatre (OOM)

Vrijdag 9 november, Hans Dorresteijn

Donderdag 1 november, Milos Spanyl (OOM)

Vrijdag 19 oktober, Ton Koopman

Zondag 7 oktober, Theatergroep de Kern

Zondag 6 mei, Jeroen van Merwijk

Donderdag 26 april, Camerata Trajectina (OOM)

Zondag 22 april, Kox Vocaal

Zondag 15 april, Jan Haver

Zondag 1 april, Orgelconcert Gijs Boelen

Zondag 25 maart, Westzaans Dameskoor

Donderdag 15 maart, Kris Verhels (OOM)

Donderdag 23 februari, Ensemble Faenza (OOM)

Zondag 12 februari, Engelen in de Praktijk

2011

Zondag 18 december, Kox Koraal

Donderdag 8 december, Reinoud van Mechelen en Thomas Dunford (OOM)

Zaterdag 3 december, Jerney Key

Zondag 20 november, Melancholica

Donderdag 10 november, La Sfer Armoniosa (OOM)

Vrijdag 21 oktober, Joannette Zomer en Fred Jacobs (OOM)

Zaterdag 28 mei, De Haarlemse Muziekkamer

Donderdag 7 april, Les Musiciens de Saint-Julien

Vrijdag 18 maart, Dostojevski monoloog

Donderdag 3 februari, Trio Luscinia (OOM)

2010

Donderdag 30 december, La Luna met Helen Botman zang

Zondag 19 december, Kox Koraal

Donderdag 2 december, Ensemble Osmosis (OOM)

Donderdag 21 oktober, Gesualda Consort (OOM)

Maandag 18 oktober , Lezing Connie Braam

Dinsdag 13 april, Lezing Connie Braam

Donderdag 8 april,  Masques (OOM)

Donderdag 11 februari,  Holland Baroque Society (OOM)

Vrijdag 19 maart,  Orgelconcert Ton Koopman

Donderdag 14 januari,  Mezzaluna (OOM)

2009

Zondag 27 december,  La Luna met Helen Botman, zang

Zondag 20 december,  Kox Koraal

Zondag 13 december,  Robert Valter Tio

Zaterdag 12 december,  Schola Cantorum Kennemerland

Donderdag 26 november,  Le Concert Brisé (OOM)

Donderdag 29 oktober,  Narratio Quartet (OOM)

Dinsdag 27 oktober,  Literaire avond Culturele groep De Weel met schrijfster Rosita Steenbeek

Vrijdag  9 oktober,  Lenny Kuhr

Donderdag 28 mei, Egidius Kwartet (OOM)

Donderdag 2 april,  La Rêveuse  (OOM)

Zondag 22 maart, Accordéon Mélancolique

Vrijdag 20 maart, La Luna met Hèlen Botman zang

Donderdag 12 maart,  Xacona (OOM)

Vrijdag 27 februari, Marjana Butko, piano

Zaterdag 7 februari, Haarlemse Muziekkamer

Donderdag 22 januari, Musica Ad Rhenum (OOM)

2008

Zaterdag 27 december, La Luna met  Hèlen Botman, zang.

Zondag 21 december, Kox Koraal o.l.v. Martine Kox

Zondag 14 december, Robert Valter Trio

Vrijdag 12 december, Kerstconcert Schola Cantorum Kennemerland, o.l.v. Ko Ariens

Donderdag  27 november, Voces Intimae (OOM)

Vrijdag 14 november, Margriet Eshuijs en haar band

Donderdag 30 oktober, Bassorum Vox (OOM)